Mobilné telefóny

Svet sa mení a rovnako aj naše spôsoby používania telefónov. Vstupujeme do novej éry spontánnosti, kreativity a živého obsahu a očakávame, že naše telefóny a ďalšie zariadenia s nami budú držať krok.

To je dôvod, prečo prinášame prémiové mobilné technológie – inovatívny fotoaparát, široký displej a veľkú batériu – pre generáciu, ktorá chce zachytiť vášeň, zážitky a všetky momenty svojho životného príbehu.

Predstavujeme rad telefónov, ktorý umožňuje dnešnej generácii robiť to, čo ostatní nemôžu.

Zoznámte sa s novým radom Galaxy A. Buďte stále live. V našom e-shope máme širokú ponuku telefónov Samsung.

Spoločnosť Huawei je popredným celosvetovým poskytovateľom infraštruktúry informačných a komunikačných technológií (IKT), ako aj inteligentných zariadení. Spolu s integrovanými riešeniami v štyroch kľúčových oblastiach – telekomunikačných sieťach, IT, inteligentných zariadeniach a cloudových službách – sme pevne odhodlaní priniesť kúsok digitálnej technológie do života každého človeka, domácnosti či organizácie, a vytvoriť tak prepojený inteligentný svet.
Zoznámte sa s novým radom P, P Pro. V našom e-shope máme širokú ponuku telefónov Huawei.
Smartfóny Xiaomi predstavujú dokonalý pomer ceny a kvality. Okrem toho zaujmú aj svojim elegantným prevedením a skutočne optimalizovaným systémom MIUI. Xiaomi je čínskou spoločnosťou zaoberajúcou sa vývojom, výrobou, predajom a distribúciou elektronických zariadení.
Svojou škálou ponúkaných produktov a firemným charakterom je možné označiť Xiaomi ako „čínsky Apple“. Xiaomi je výrobcom nielen smartfónov a tabletov, ale napr. aj televízií, slúchadiel, inteligentných náramkov a ďalších.
Zoznámte sa s novým radom 7A alebo 9T. V našom e-shope máme širokú ponuku telefónov Xiaomi.

Nokia je fínska nadnárodná spoločnosť verejnosti známa výrobou mobilných telefónov a budovaním sieťovej infraštruktúry. V januári roku 2017 tak uzrela svetlo sveta prvá novodobá Nokia (Nokia 6). Odvtedy vyše dva roky a Nokii sa podľa posledných informácií darí. Nokia patrí v Európe medzi TOP 5 najpredávanejších mobilných značiek a že od predstavenia Nokie 6 predala Nokia 70 miliónov mobilov. Najnovší model je Nokia 9 PureView.

V našom e-shope máme aj ponuku Nokia telefónov.

Mobilný telefón so sebou nosíme rovnako často, ako kľúče a peňaženku s dokladmi. Výnimkou nie sú ani seniori, a pre mladšie generácie je smartfón takmer neoddeliteľnou súčasťou. Kým trendom je hon za maximálnym výkonom a novými technológiami, pri bežnom používaní sú mnohokrát prednejšie úplne iné vlastnosti. Aligator je značka telefónov, ktorá sa zameriava na mobily jednoduché, spoľahlivé a funkčné. Pre každého.
V našom e-shope máme ponuku takýchto mobilov.

V kamennej predajni

V kamennej predajni ponúkame okrem predaja a opravy mobilných telefónov aj rôzne obaly(kniha, kryt) ale aj ochranné sklá. Dajú sa aj nalepiť donesené obaly. U nás sa aj dá prejsť k operátorovi 4-ka. Taktiež sa môžete odborne poradiť s technikmi.