DATECS


Pokladnice DATECS

 
 

 Pokladnica registračná DATECS MP-55B/F, bez batérie  
Pokladnica registračná MP-55B /F
Malá praktická fiskálna registračná pokladnica s prehľadnou klávesnicou a zákazníckym displejom.

Fiskálna registračná pokladnica Datecs MP-55B podľa zákona 289/2008 Z.z. je malá, výkonná prenosná registračná pokladnica s prehľadnou tlačidlovou klávesnicou. Kvalitná a rýchla termotlačiareň tlačí účtenku na 57 mm širokú termopásku. Možnosť nahodenia až 3000 položiek. Pokladnica má alfanumerický 2x16 znakový operátorský aj zákaznícky displej, má možnosť programovania z PC a vedie 4 tovarové skupiny. Vhodná na stánkový a mobilný predaj a do prevádzok služieb všetkého druhu.

V ponuke je varianta s batériou alebo bez batérie. Varianta s batériou umožňuje prevádzkovať pokladnicu bez nutnosti napojenia na adaptér. Na jedno úplné nabitie batérie dokáže pokladnica vytlačiť až 80000 riadkov.

 

Cena: 358,80 € s DPH (10809,21 Sk)
 
 Pokladnica registračná DATECS MP-55B/F + R, s čítacím zariadením, s batériou  
Pokladnica registračná MP-55B F/R
Malá praktická fiskálna registračná pokladnica s prehľadnou klávesnicou a zabudovaným čítacím zariadením, ktoré umožňuje stiahnuť elektronický žurnál z pokladnice bez použitia počítača.

Fiskálna registračná pokladnica Datecs MP-55B podľa zákona 289/2008 Z.z. je malá, výkonná prenosná registračná pokladnica s prehľadnou tlačidlovou klávesnicou. Pokladnica má v sebe zabudované čítacie zariadenie, ktoré umožňuje stiahnuť elektronický žurnál z pokladnice bez použitia počítača. Kvalitná a rýchla termotlačiareň tlačí účtenku na 57 mm širokú termopásku. Možnosť nahodenia až 3000 položiek. Pokladnica má alfanumerický 2x16 znakový operátorský aj zákaznícky displej, má možnosť programovania z PC a vedie 4 tovarové skupiny. Vhodná na stánkový a mobilný predaj a do prevádzok služieb všetkého druhu.

 

Cena: 427,20 € s DPH (12869,83 Sk)
 
 Pokladnica registračná DATECS DP-50/F  
Pokladnica registračná DP-50 F
Malá prenosná fiskálna registračná pokladnica so zabudovanou batériou vhodná na stánkový a mobilný predaj.

Fiskálna pokladnica Datecs DP-50 podľa zákona 289/2008 Z.z. je malá, ľahká a prenosná registračná pokladnica so zabudovanou batériou, ktorá na jedno nabitie vydrží až 80000 riadkov. Je určená predovšetkým pre mobilný a stánkový predaj. Má možnosť nahodenia až 3000 položiek. Prednosťou je ľahká manipulácia, intuitívne ovládanie a programovanie. Kvalitná a rýchla termotlačiareň tlačí účtenku na jednu 57 mm širokú termopásku. Pokladnica má alfanumerický 2x16 znakový operátorský displej a užívateľsky jednoduché zakladanie papierovej termopásky. Pokladnica má možnosť programovania z PC a vedie 4 tovarové skupiny.

 

Cena: 370,80 € s DPH (11170,72 Sk)
 
 Pokladnica registračná DATECS DP-50/F + R, s čítacím zariadením  
Pokladnica registračná DP-50 F/R

Malá prenosná fiskálna registračná pokladnica so zabudovaným čítacím zariadením, ktoré umožňuje stiahnuť elektronický žurnál z pokladnice bez použitia počítača. 

Fiskálna pokladnica Datecs DP-50 podľa zákona 289/2008 Z.z. je malá, ľahká a prenosná registračná pokladnica so zabudovanou batériou, ktorá na jedno nabitie vydrží až 80000 riadkov. Pokladnica má v sebe zabudované čítacie zariadenie, ktoré umožňuje stiahnuť elektronický žurnál z pokladnice bez použitia počítača. Je určená predovšetkým pre mobilný a stánkový predaj. Má možnosť nahodenia až 3000 položiek. Prednosťou je ľahká manipulácia, intuitívne ovládanie a programovanie. Kvalitná a rýchla termotlačiareň tlačí účtenku na jednu 57 mm širokú termopásku. Pokladnica má alfanumerický 2x16 znakový operátorský displej a užívateľsky jednoduché zakladanie papierovej termopásky. Pokladnica má možnosť programovania z PC a vedie 4 tovarové skupiny.

 

Cena: 403,20 € s DPH (12146,80 Sk)

 
 Pokladnica registračná  DATECS MP-55L/F, s batériou  
Pokladnica registračná MP-55L /F
Univerzálna fiskálna registračná pokladnica s kvalitnou klávesnicou, veľkým displejom a možnosťou pripojenia pokladničnej zásuvky, váhy a čítačky čiarových kódov.

Fiskálna registračná pokladnica Datecs MP-55L podľa zákona 289/2008 Z.z. je univerzálna prenosná registračná pokladňa s veľkým prehľadným displejom pre pokladníka a kvalitnou odolnou klávesnicou. Kvalitná a rýchla termotlačiareň tlačí účtenky na 57 mm širokú termopásku. Možnosť nahodenia až 3000 položiek. Pokladňa má možnosť programovania z PC, pripojenia snímača čiarového kódu, váhy Datecs a zásuvky. Operátorský aj zákaznícky displej je alfanumerický 2x16 znakov. Pokladnica vedie 8 tovarových skupín. Vhodná do menších predajní a prevádzok služieb všetkého druhu.

V ponuke je varianta s batériou alebo bez batérie. Varianta s batériou umožňuje prevádzkovať pokladnicu bez nutnosti napojenia na adaptér. Na jedno úplné nabitie batérie dokáže pokladnica vytlačiť až 80000 riadkov.

 

Cena: 391,20 € s DPH (11785,29 Sk)
 
 Pokladnica registračná  DATECS MP-55L/F + R, s čítacím zariadením, bez batérie  
Pokladnica registračná MP-55L F/R
Univerzálna fiskálna registračná pokladnica so zabudovaným čítacím zariadením, ktoré umožňuje stiahnuť elektronický žurnál z pokladnice bez použitia počítača.

Fiskálna registračná pokladnica Datecs MP-55L podľa zákona 289/2008 Z.z. je univerzálna prenosná registračná pokladňa s veľkým prehľadným displejom pre pokladníka a kvalitnou odolnou klávesnicou. Pokladnica má v sebe zabudované čítacie zariadenie, ktoré umožňuje stiahnuť elektronický žurnál z pokladnice bez použitia počítača. Kvalitná a rýchla termotlačiareň tlačí účtenky na 57 mm širokú termopásku. Možnosť nahodenia až 3000 položiek. Pokladňa má možnosť programovania z PC, pripojenia snímača čiarového kódu, váhy Datecs a zásuvky. Operátorský aj zákaznícky displej je alfanumerický 2x16 znakov. Pokladnica vedie 8 tovarových skupín. Vhodná do menších predajní a prevádzok služieb všetkého druhu.

 

Cena: 459,60 € s DPH (13845,91 Sk)