Kompletné riešenia


• Audio/video riešenia na klúč

• Pre domáce a profesionálne štúdiá,divadlá

• Vývoj software pre živé hranie a štúdiá

• Vývoj software na zakázku


GUITAR&BASS HOME STUDIO – kompletne riešenie pre hráčov na gytaru a basgytaru. Obsiahnutý HW a SW umožňuje okrem záznamu, editácie a mixáže (bas)gytarových stôp tiež vytvorenie skladieb ostatných nástrojov (bice, klávesy atd.) a tiež záznam spevu. Jedná se teda o komplexné nahrávacie štúdio, predovšetkým zamerané  na hráčov na (bas)gytaru.
KEYBOARD HOME STUDIO – riešenie zamerané pre hráčov na klávesové nástroje. Zostava je v základe vybavená masterkeyboardom a bohatou škálou zvukových bánk podľa vlastného výberu, pomocou ktorých môžete vytvoriť a zaznamenať kompletnú skladbu v ľubovolnom nástrojovom obsadení a poprípade doplniť i spevom.
COMPOSER – počítačové pracovisko určené předovšetkým pre hudebných skladatelov, aranžérov alebo vydavatelov hudobnín. Základ zostavy tvorí notový software Sibelius, ktorý ponúka profesionálne prostredie pre prácu s notovými partitúrami, ich zápis, editáciu, tlač a tiež prehrávanie pomocou softwarových zvukových bánk a vypálene hudebného CD.
DEMO ŠTÚDIO – riešenie nahrávacieho demo studia vo výbornom pomere cena/výkon. Zostava je vhodná predovšetkým pre menšie kapely alebo zvukárov pre vytváranie kvalitných demosnímkov alebo záznam jam session a live vystoupenie. Umožňuje  súčasný záznam 8 alebo 16 nezávislých stop (volitelné), ich následnou mixáž, finalizáciu a vypálenie CD. Na prianie možno i v mobilnom rackovém prevedení pre ľahšiu přepravu.
EDU – zostava určená pre školy, učitelov a študentov hudebných škôl, ale tiež pre rodičov malých muzikantov, ktorí majú záujem rozvíjať hudobné nadanie svojich detí. Zostava obsahuje všetko potrebné pre výuku a nácvik správneho rytmického cítenia, intonácie, základy kompozície,  hudebnej teórie, náuky o hudobných nástrojoch. Pomocou software Sequel môžete jednoduchým a zábavným zpôsobom vytvoriť skladbu vrátane záznamu vlastného spevu a vytvoriť mp3 nebo audio CD.