Operačný


Končí sa podpora pre Windows XP

8. apríla 2014 sa prestáva poskytovať podpora a aktualizácie pre Windows XP. Neponechávajte svoj počítač nezabezpečený.

Ak chcete svoj počítač chrániť aj po skončení podpory, máte na výber z dvoch možností:

Inovujte svoj súčasný počítač

Windows 8.1, ktorý predstavuje najnovšiu verziu systému Windows, je možné spustiť iba v pár starších počítačoch. Odporúčame vám stiahnuť a spustiť Asistenta pri inovácii na Windows, ktorý skontroluje, či váš počítač spĺňa systémové požiadavky pre Windows 8. Ak je možné počítač inovovať, postupujte podľa krokov uvedených v kurze. Systémové požiadavky pre Windows 8.1 sú takmer rovnaké ako systémové požiadavky pre Windows 8, takže ak sa v počítači môže použiť Windows 8, vo väčšine prípadov môžete získať bezplatnú aktualizáciu na Windows 8.1. Ak chcete získať podrobnejšie informácie, prečítajte si najčastejšie otázky.

Kúpte si nový počítač

Ak sa vo vašom súčasnom počítači nedá spustiť Windows 8.1, možno prišiel čas zvážiť kúpu nového počítača. Určite si pozrite našu skvelú ponuku nových počítačov. Sú oveľa výkonnejšie, ľahšie a štýlovejšie ako staršie modely a majú výrazne nižšiu priemernú cenu v porovnaní s bežnými počítačmi spred 12 rokov.

Logo Windows

Legalizácia softvéru - to nie je len nákup programov. Je to o rozumnom skĺbení Vašich požiadaviek a potrieb s použitím voľne šíriteľných a bezplatných softvérových produktov. Objednajte si bezplatnú konzultáciu telefonicky, alebo e-mailom.

034/6515495

kah@kah.sk